Przyprawy

To właśnie one łechcą podniebienie i uwodzą zmysły – egzotyczne przyprawy dodają do potraw „to coś”. Uzyskuje się je z korzeni, bulw, kory, liści, ziół, kwiatów, owoców i nasion. Dziś jest to oczywiste, że aby nadać naszym potrawom specyficzny smak lub sprawić, że będą łatwiej strawne, sięgamy po pieprz, cynamon, goździki, kminek lub ziele angielskie. Przyprawy te o szczególnie aromatycznym zapachu i wyróżniającym się smaku, zastosowane nawet w niewielkich ilościach, poprawiają jakość naszego pożywienia. Ponadto przypraw, w dużym stopniu, używa się w ich naturalnym stanie. Podlegają jedynie suszeniu i przetwarzaniu mechanicznemu. Pozwala to na uzyskanie optymalnego aromatu.

Twoje urządzenie jest za małe, aby wyświetlić tę tabelę.
Examples of ProductsFineness
[%] < 500 µm
Condux® 300
[kg/h]
Condux® 1250
[kg/h]
Aniseed872953245
Caraway seeds7281891
Chilli9990990
Chilli951501650
Cinnamon972312541
Coriander961431573
Ginger922502750
Cloves963704070
Nutmeg982702970
Paprika986256875
Pepper965776347
Broszura

Solutions for Dry- and Wet Processing in Production and Laboratory Areas

Chilli

Pepper


Mielenie na sucho

Produkty & Rozwiązania w dziedzinie: Mielenie na sucho
Młyn Udarowy Condux®

Mechaniczny drobno mielący młyn udarowy zwykle wykorzystywany jako młyn tarczowo-palcowy, młyn z dmuchawą w wirniku, młyn krzyżowo-bijakowy lub młyn z rowkowanymi tarczami. Młyn uniwersalny używany jest do przetwarzania wielu produktów o różnym stopniu rozdrobnienia do różnych zastosowań i przy rozmaitych kombinacjach wirnika i stojana, które można łatwo wymieniać. Stosuje się do miałkości od 30 do 800 µm (d97).

Dostępne są maszyny z napędem o mocy od 1,1 do 250 kW i przerabianej objętości powietrza od ok. 140 do 31 000 Nm³/h.

Impact Mill Condux® 60

The universal laboratory mill – flexible, easy to operate! For a high variety of products and finenesses.

For finenesses from 30 to 800 µm (d97).

Machine size with grinding air capacity of approximately 70 to 280 Nm³/h.

Broszura

Processing and refining are the actual tasks of the spice industry - a product which is "suitable for consumption" must be manufactured from the raw spices. One of the main tasks is the grinding of the raw materials. As the flavoring components - mainly essential oils - are very volatile, a particularly gentle grinding procedure must be used.